Voetbal ¤ Handbal ¤ Tennis ¤ Darts ¤ Recreatie

Nieuwe sponsor voor de midweek!

Intersport Luising Zevenaar sponsort de midweek dameshandbal  s.v. Loo

In samenwerking met de sponsorcommissie en Intersport Luising Zevenaar zijn de handbaldames van de midweek in een nieuw tenue gestoken. Op 9 november mocht Romy Schennink de tenues in ontvangst nemen.

Op de foto worden de tenues uitgereikt door Koen Luising aan Romy Schennink, die namens de handbal de kleding regelt.

Wij zijn zeer blij met de betrokkenheid van Koen Luising. Voor de handbal verzorgt Luising Sport Zevenaar al jaren de kleding naar volle tevredenheid. Overigens kan je bij hen ook goed terecht voor andere sportkleding en sportbenodigdheden.

Op de foto neemt Romy Schennink namens de kledingcommissie het nieuwe tenue in ontvangst van Koen Luising

Op de foto neemt Romy Schennink namens de kledingcommissie het nieuwe tenue in ontvangst van Koen Luising

Sponsorcommissie s.v. Loo