Voetbal ¤ Handbal ¤ Tennis ¤ Darts ¤ Recreatie

Nieuwe naam voor samenwerking s.v. Loo en sportclub Groessen: HCL

 Op maandagavond 26 maart is de nieuwe naam van de samenwerking tussen de handbaltakken van s.v. Loo en sportclub Groessen bekend gemaakt: Handbal Combinatie de Liemers, kortweg: HCL.

De naam is bedacht door Michel de Warle en Huub Kuypers. Beide ontvingen een waardebon van Sporthuis Luising ter waarde van € 25,=.

De bekendmaking vond plaats op een drukbezochte presentatie-informatie avond in de kantine van s.v. Loo.

De avond had tot doel leden en ouders van leden mee te nemen in het proces in de samenwerking tussen beide verenigingen. Het was een fijne avond waar we de basis hebben gelegd voor een mooie samenwerking. HCL it is!

Het bestuur van HCL bestaat uit Jos Lukkezen (voorzitter), Jacqueline van Dijk (algemeen secretariaat), Koos Roelofs (penningmeester), Erika Robbe (technische zaken senioren) en Astrid Witjes/Catchery Degen (technische zaken jeugd). Hieronder vallen weer diverse commissies die het wekelijks handballen verder mogelijk maken.