Gezellige avond voor trainers/coaches over betere prestaties en sterkere club!

Betere prestaties. Minder incidenten. Minder kinderen die afhaken. En meer plezier voor jou als trainer of coach bij je sportclub. Daarover gaat de humoristische theatervoorstelling ‘Dat schiet lekker op zo!’, die op maandag 17 oktober aanstaande speciaal voor jullie te zien is!!
Meld je nu aan op 
www.positiefcoachen.nl/voorstellingen/duiven, want dit mag je niet missen.  

In de voorstelling zien we een coach die een positievere aanpak probeert bij de jeugdige sporters die hij onder zijn hoede heeft (waaronder zijn eigen zoon!). Want dat zou goed werken, heeft hij gehoord. Maar in de praktijk blijkt dat nog niet zo makkelijk te zijn…

Deze voorstelling is van stichting Positief Coachen, bekend van o.a. ‘Wel winnen, hè!’, en wordt omarmd door NOC*NSF.

De uitvoering op maandag 17 oktober aanstaande is voor al onze trainers en coaches (maar is ook leuk en interessant voor onze bestuurs- en commissieleden). Het wordt gehouden in het dorpshuis in Groessen (adres: Sint Isidorusplein 4). De inloop is vanaf 19.45 uur, de voorstelling zelf is van 20.00 tot 21.15 uur (zonder pauze).

De toegang is normaal €15,- maar mede dankzij de samenwerking met de drie verenigingen (s.v. Loo, HCL en Spc. Groessen) en een stukje subsidie mogen we jullie deze voorstelling GRATIS aanbieden. Wel moet je je van tevoren aanmelden. Dat kun je snel en gemakkelijk doen via www.positiefcoachen.nl/voorstellingen/duiven. Daar is ook meer informatie te vinden, zoals de trailer.

Tot maandag 17 oktober! En uh…. vraag aan andere trainers en coaches of zij ook meegaan, dan maken we er een gezellige avond van met z’n allen.

In de voorstelling zien we een coach die een positievere aanpak probeert bij de jeugdige sporters die hij onder zijn hoede heeft (waaronder zijn eigen zoon!). Want dat zou goed werken, heeft hij gehoord. Maar in de praktijk blijkt dat nog niet zo makkelijk te zijn…

 

Deze voorstelling is van stichting Positief Coachen, bekend van o.a. ‘Wel winnen, hè!’, en wordt omarmd door NOC*NSF.

 

De uitvoering op maandag 17 oktober aanstaande is voor al onze trainers en coaches (maar is ook leuk en interessant voor onze bestuurs- en commissieleden). Het wordt gehouden in het dorpshuis in Groessen (adres: Sint Isidorusplein 4). De inloop is vanaf 19.45 uur, de voorstelling zelf is van 20.00 tot 21.15 uur (zonder pauze).

 

De toegang is normaal €15,- maar mede dankzij de samenwerking met de drie verenigingen (s.v. Loo, HCL en Spc. Groessen) en een stukje subsidie mogen we jullie deze voorstelling GRATIS aanbieden. Wel moet je je van tevoren aanmelden. Dat kun je snel en gemakkelijk doen via www.positiefcoachen.nl/voorstellingen/duiven. Daar is ook meer informatie te vinden, zoals de trailer.

 

Tot maandag 17 oktober! En uh…. vraag aan andere trainers en coaches of zij ook meegaan, dan maken we er een gezellige avond van met z’n allen.

 

X