Rabo ClubSupport 2022. Gebruik uw stem!

Ben je lid van Rabobank? En wil je met een paar muisklikken onze vereniging een steuntje in de rug geven? Doe dan mee aan de actie Rabo ClubSupport ( tot en met 27 september). Klik op de link hieronder en stem op s.v. Loo. Hoe meer stemmen, hoe groter het aandeel is dat s.v. Loo krijgt van het bedrag dat Rabobank verdeelt.
Stemmen kan ook via de Rabo-App. Klik vervolgens op ‘Zelf Regelen’ en daarna op ‘Mijn lidmaatschap’. Daar kan je dan klikken op ‘Clubsupport’ en breng je stem uit!
 
 
👉 Goed om te weten: we willen de opbrengst van de actie gebruiken voor vernieuwing van onze speeltuin, zodat deze weer voldoet en past bij de huidige tijd.
👉 Ook goed om te weten: als Rabobank-lid mag je in totaal drie stemmen uitbrengen.  Denk daarbij ook aan onze bevriende dorpsverenigingen Schutterij Willem Tell, Schietvereniging Jemmy Tell ’t Loo, Carnavalsvereniging De Nathalzen – Loo, Muziekvereniging Excelsior Loo en HCL; Handbal Combinatie de Liemers.
X